Осенний вернисаж

Вы здесь

Подать заявку
Время проведения: 
20-21 жовтня 2018 м.Дніпро Україна

 

Україна

49101, м. Дніпро, пр-кт Олексадра Поля 107г  офіс206

  моб. 093-43-51-279/  067-968-84-34 /  050-274-12-94

 

ПОЛОЖЕННЯ

 

XXIX  Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс вокалістів

"Осінній Вернісаж"

 

20 – 21 жовтня 2018 року в місті Дніпро  буде проводитись Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс вокалістів "Осінній Вернісаж".

 

Організатори:
Управління культури, національностей та релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації,
Культурний центр «Пектораль» - Директор Заслужений діяч мистецтв України, член Національної Всеукраїнської музичної спілки Тетяна Юріївна Коваленко

 
Партнери:  
ТОВ «Кінодар»;
Компанія «Дніпро - трофі»;
 «ПРИВАТБАНК»;
Фестрепорт «Репортаж»

 

Мета і завдання конкурсу:

Фестиваль-конкурс "Осінній Вернісаж" проводиться з метою подальшого розвитку дитячої творчості, підтримки талановитої молоді, підвищення ролі музики і пісні в естетичному вихованні підростаючого покоління, популяризації народної та естрадної пісні серед дітей, молоді та дорослих. Створення умов для творчого обміну досвідом роботи та музичним репертуаром, а також підвищення рівня майстерності учасників.

Умови проведення конкурсу:

Участь у фестивалі-конкурсі підтверджується на основі заявок і копії документа про оплату   електронною поштою до 05 жовтня 2018 року. Учасники представляють два різнохарактерних твори загальним часом звучання не більше 8 хвилин. Мінусова фонограма повинна бути якісною і надіслана на адресу оргкомітету e-mail: kc-pektoral@i.ua                При порушенні цих рекомендацій організатори фестивалю за якість звучання відповідальності не несуть. Твори виконуються на будь-якій мові. Можливе використання прописного бек-вокалу не дублюючого партію соліста. На кожного конкурсанта і вікову категорію - окрема заявка, яка повинна бути надрукована на комп'ютері.  За рішенням журі виступ виконавця може бути перервано. У Гала-концерт відбираються найбільш яскраві номери учасників фестивалю-конкурсу. Акустична проба звуку для I вікової категорії та змішаної вікових категорій.

Порядок виступу конкурсантів стосовно конкурсній програмі. Заміна творів під час проведення фестивалю-конкурсу заборонена! Виконання другого конкурсного твору - через 4-5 номерів. У разі порушення учасником порядку виступу - бали будуть знижені. Рішення журі остаточне і перегляду не підлягає. Кожен Лауреат I, II, ступеня конкурсу (соліст, дует або ансамбль) нагороджується кубком та дипломом. Лауреат III ступеня конкурсу, Дипломант та учасник (соліст, дует) нагороджується тематичною медаллю та дипломом. Володар Гран-прі (соліст, дует або ансамбль) нагороджується кубком, дипломом та подарунком.

Дипломи і кубки вручаються під час нагородження. У разі відсутності конкурсантів у день нагородження оргкомітет не несе відповідальність за зберігання кубків та дипломів.

 

 

ЗАОЧНА УЧАСТЬ

До відома керівників конкурсантів, а також приватних осіб, що прибувають для участі у  Відкритих Міжнародних фестивалях - конкурсах мистецтв КЦ «Пектораль»:
У виняткових випадках якщо конкурсанти подали заяву і з поважної причини не мають можливості прибути на конкурс, можуть надати свої роботи, якісно записані і надіслані в ютубі або іншим доступним способом для перегляду і прослуховування членами журі та вирішення ними присвоєння тією або іншою мірою нагороди за виконавську майстерність.
Терміни подачі заявок:
Останній термін подачі заявки за 30 днів до початку Фестивалю-конкурсу.
- учасник знайомиться з Положенням фестивалю-конкурсу.
- у разі згоди з Положенням, надсилає на електронну пошту Оргкомітету заповнену заяву. За достовірність відомостей, зазначених у заявці, несе відповідальність заявник.
- учасник викладає відео ролик з конкурсною програмою і пересилає на адресу Оргкомітету посилання. Разом з посиланням надсилається квитанція про оплату фестивального внеску.
                                                

Номінації конкурсної програми:

1. Вокал: народний                   Солісти, дуети, тріо, квартети, вокальні ансамблі, хори.

2. Вокал: естрадний                 Солісти, дуети, тріо, квартети, вокальні ансамблі, хори.

3. Вокал: джаз                          Солісти, дуети, тріо, квартети, вокальні ансамблі, хори.

 

Вікові категорії:

Дебют на сцені   I – від 5 - до 8 років;     ІІ - від 9 до 11 років;     ІІІ - від 12 до 14 років;  

IV - від 15 до 16 років;    V - від 17 до 29 років;   

VI - від 30 років і старше;     VII - Змішана.

Програма перебування:

20 жовтня       09.00 – 21.00 – Конкурсна програма  

21 жовтня      10.30 – 11.30 – Підведення підсумків, аналіз конкурсних робіт.

                          11.00 – 11.30 – Репетиція фіналу Гала-концерту.

                          12.00 – 15.00 – Гала-концерт та нагородження.

Організаційні витрати здійснюються за рахунок фонду фестивалю, що складається з благодійних внесків учасників (акредитація).

 

Фінансові умови:

 

Соліст - 360 грн. один диплом, один кубок;

Дует -   200 грн. (за одну особу), видається один диплом, один кубок на дует;

Від 3 до 5 осіб - 150 грн. (за одну особу), видається один диплом, один кубок на ансамбль ;

Від 6 і вище - 140 грн. (за одну особу), видається один диплом, один кубок на ансамбль;

Підтанцьовка - 50 грн. (за одну особу).

Участь у фестивалі-конкурсі підтверджується на основі поданих заявок, а також документів, що підтверджують 50% оплату за участь. Оплата здійснюється разом з заявкою не пізніше 05 жовтня 2018 року.

 ППФ "Пектораль" в КБ "ПРИВАТБАНК",
р /р. 26007050278190, МФО 305299, ОКПО 20223765, р Дніпро.
Призначення платежу: участь у фестивалі - ПРІЗВИЩЕ ІМ'Я.

 

 

 

 

Можливі зміни вартості участі у фестивалі-конкурсі та проживання.

За бажанням готель - 140 грн. за добу з кожної людини, без харчування оплата готівкою по прибутті на фестиваль. Харчування можливе в буфеті готелю.

Транспортні витрати та витрати, пов'язані з присутністю в м. Дніпро  на фестивалі-конкурсі беруть на себе учасники фестивалю.

Зустріч та від'їзд колективів (від 6 чол.) в день заїзду здійснюється за попередньою заявкою.

Ціни вказані на 01 вересня 2018р.

На фестивалі буде  проводитися  професійна  фото/відео  зйомка  від медіа-партнера Репортаж,                 та організована виїзна фотостудія для усіх бажаючих. 
Є   можливість   заздалегідь  замовити  фотозйомку  вашого  виступу  чи   студійну  фотосесію  у професійних фотографів. Додатково  є  можливість   замовити    багатокамерну  зйомку  виступу,  що  Вас  цікавить,  з подальшим монтажем   у  готовий  високоякісний  фільм! 
Робіть  передзамовлення  до початку  фестивалю  – і Ви отримаєте додатковий бонус!

https://pp.vk.me/c622325/v622325407/b158/rksg6Vnzpmc.jpg