Осінній вернісаж

Вы здесь

Подать заявку
Время проведения: 
06 - 07 листопада 2021 року

 

 

Україна 49101, м. Дніпро,

моб. 067-968-84-34 / 050-274-12-94

e-mail: kcpektoral4755@gmail.com сайт www.art-pektoral.com.ua

 

XXXI Міжнародний фестиваль-конкурс вокалістів

"Осінній вернісаж"

06 - 07листопада 2021року

 

Організатори:

Управління культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації,

Культурний центр «Пектораль»

 

Мета і завдання конкурсу:

Фестиваль-конкурс "Осінній вернісаж" проводиться з метою подальшого розвитку дитячої творчості, підтримки талановитої молоді, підвищення ролі музики і пісні в естетичному вихованні підростаючого покоління, популяризації народної та естрадної пісні серед дітей, молоді та дорослих. Створення умов для творчого обміну досвідом роботи та музичним репертуаром, а також підвищення рівня майстерності учасників.

 

Умови проведення конкурсу:

  • Фестиваль-конкурс проводиться в два тура. Участь у фестивалі-конкурсі підтверджується на основі заявок і копії документа про оплату (повідомлення електронною поштою до 20 жовтня 2021 року. Учасники вокального жанру представляють: для I вікової категорії один конкурсний твір до 4 хвилин, останні вікові категорії 2 різнохарактерні твори із загальним часом звучання до 8 хвилин Твори виконуються на мові за власним вибором. Можливо використання прописного бек-вокалу, не дублюючого партію соліста. Кожна пісня  повинна бути записана на якісному носію з попередньою перевіркою звучання. Носії, які мають сторонні композиції в роботу не приймаються. При порушенні цих рекомендацій організатори фестивалю за якість звучання відповідальності не несуть. На кожного конкурсанта і вікову категорію - окрема заявка! За рішенням журі виступ виконавця може бути перервано. У Гала-концерт відбираються найбільш яскраві номери. Акустична проба звуку - для І-ої вікової категорії та ансамблів. Заміна твору під час фестивалю-конкурсу заборонена! Виконання другого конкурсного твору – через 4-5 номерів. У разі порушення учасником порядку виступу – зниження балів. Рішення журі остаточне і перегляду не підлягає.

Номінації конкурсної програми:

1. Вокал: народний Солісти, дуети, тріо, квартети, вокальні ансамблі, хори.

2. Вокал: естрадний Солісти, дуети, тріо, квартети, вокальні ансамблі, хори.

3. Вокал: джаз Солісти, дуети, тріо, квартети, вокальні ансамблі, хори.

4. Вокально – інструментальні ансамблі

Вікові категорії:

 

дебют – від 5 років— і старше;

I – від 5 - до 8 років; V - від 18 до 23 років

ІІ - від 9 до 11 років; VI - від 23 і старше ;

ІІІ - від 12 до 14 років; VII - Змішана

IV - від 15 до 17 років; ;

Програма проведення:

06 листопада 09.00 – 21.00 – Конкурсна програма

07 листопада Підведення підсумків, аналіз конкурсних робіт

-концерт та нагородження.

 

 

 

Заочна участь

До відома керівників конкурсантів, а також приватних осіб, що прибувають для участі у Міжнародних фестивалях - конкурсах мистецтв Культурного центру «Пектораль»: у виняткових випадках, якщо конкурсанти подали заявку і з поважної причини не мають можливості прибути на конкурс, вони можуть надати свої роботи, якісно записані та надані для перегляду і прослуховування членами журі в ютубі .

В період до 15жовтня 2021року. необхідно подати заяву, копії документа о 100% оплати та надіслати відео файл виступу на E-mail: kcpektoral4755@gmail.com

Нагороди:

Нагороджуються лауреати I,II ступеня дипломом і кубком, лауреати ІІІ ступеня (крім ансамблів), дипломанти та учасники дипломом та тематичною медаллю стосовно рішенню журі. Володар Гран-Прі – дипломом, кубком та подарунком. У разі відсутності конкурсантів у день нагородження – оргкомітет не несе відповідальність за збереження кубків та дипломів.

Фінансові умови:

Соліст - 500 грн. один диплом, один кубок;

 

Дует - 280 грн. з кожного виконавця, видається один диплом, один кубок;

 

Від 3x і вище – 260 грн. з кожного виконавця, надається один диплом, один кубок;

 

Оплата здійснюється не пізніше 20 жовтня 2021року. Необхідно подати заяву, копії документа про 50% оплату — решту по прибутті на конкурс, та надіслати мінусові фонограми (мп-3) конкурсних творів для устаткування програми виступу на E-mail: kcpektoral 4755@gmail.com

 

У разі дистанційної участі

Соліст -400 грн. один диплом, один кубок;

Дует - 200 грн з кожного виконавця, видається один диплом, один кубок;

Від 3x і вище-160 грн. з кожного виконавця, видається один диплом, один кубок;

Оплата здійснюється не пізніше 15 жовтня 2021року. Необхідно подати заяву, копії документа про 100% оплату та надіслати відео файл виступу на E-mail: kcpektoral4755@gmail.com

 

Організаційні витрати здійснюються за рахунок фонду фестивалю, що складається з благодійних внесків учасників (акредитація).

Призначення платежу: участь у фестивалю П.І. учасника. Місто

ЄДРПОУ 20223765

р/р UA423052990000026007050278190

в АТ КБ «ПРИВАТБАНК», м. Дніпро

МФО 305299 ППФ “Пектораль”

 

За бажанням готель - 220 грн. за добу з кожної людини, без харчування оплата готівкою (по прибутті на фестиваль). Транспортні витрати та витрати, пов'язані з присутністю в м. Дніпро на фестивалі-конкурсі беруть на себе учасники фестивалю.

 

Директор Заслужений Діяч Мистецтв України Коваленко Тетяна Юріївна

 

Увага! На фестивалі проводиться професійна фото/відео зйомка від медіа-партнера Репортаж, та організована виїзна фотостудія для усіх бажаючих.  Є можливість заздалегідь замовити фотозйомку вашого виступу чи студійну фотосесію у професійних фотографів чи багатокамерну зйомку виступу, що Вас цікавить, з подальшим монтажем у готовий високоякісний фільм!