Золотая нотка

Вы здесь

Подать заявку
Время проведения: 
24-25 квітня 2021 р. м. Дніпро, Україна

 

 

 

 

Україна

067 968-84-34, 050-274-12-94

e-mail: kc-pektoral@i.ua, kcpektoral4755@gmail.com сайт www.art-pektoral.com.ua

 

ПОЛОЖЕННЯ

 

XXVII Міжнародний фестиваль-конкурс вокалістів

"Золота нотка"

                                                                 ОЧНО І ДИСТАНЦІЙНО

24-25 квітня 2021 року в місті Дніпро буде проводитись Міжнародний фестиваль-конкурс вокалістів "Золота нотка".

Організатори фестивалю-конкурсу –

Управління культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації,

Культурний центр «Пектораль»

 

Мета і завдання конкурсу:

Фестиваль-конкурс "Золота нотка" проводиться з метою подальшого розвитку дитячої творчості, підтримки талановитої молоді, підвищення ролі музики і пісні в естетичному вихованні підростаючого покоління, популяризації народної та естрадної пісні серед дітей, молоді та дорослих. Створення умов для творчого обміну досвідом роботи та музичним репертуаром, а також підвищення рівня майстерності учасників.

 

Номінації конкурсної програми:

1. Вокал: народний Солісти, дуети, тріо, квартети, вокальні ансамблі, хори.

2. Вокал: естрадний Солісти, дуети, тріо, квартети, вокальні ансамблі, хори.

3. Вокал: джаз Солісти, дуети, тріо, квартети, вокальні ансамблі, хори.

 

Вікові категорії:

Дебют на сцені, V - від 17 до 22 років;

I – від 5 - до 8 років; VI - від 23 до 29 років;

ІІ - від 9 до 11 років; VII - від 30 років і старше

ІІІ - від 12 до 14 років; VIII - Змішана.

IV - від 15 до 16 років

 

Умови проведення конкурсу:

  • Участь у фестивалі-конкурсі підтверджується на основі заявок і копії документа про оплату електронною поштою до 10 квітня 2021 року. Учасники вокального жанру представляють: для I вікової категорії один конкурсний твір до 4 хвилин, останні вікові категорії 2 різнохарактерні твори із загальним часом звучання до 8 хвилин.

Приймаються якісні фонограми « - » в МП-3 форматі на електронну адресу kc-pektoral@i.ua, та в окремих випадках на флеш картах. Твори виконуються на мові за власним вибором. Можливо використання прописного бек-вокалу, не дублюючого партію соліста. Кожна пісня повинна бути записана на якісному носію з попередньою перевіркою звучання. Носії, які мають сторонні композиції в роботу не приймаються. При порушенні цих рекомендацій організатори фестивалю за якість звучання відповідальності не несуть. На кожного конкурсанта і вікову категорію - окрема заявка! За рішенням журі виступ виконавця може бути перервано. У Гала-концерті відбираються найбільш яскраві номери. Акустична проба звуку - для І-ої вікової категорії та ансамблів. Заміна твору під час фестивалю-конкурсу заборонена! Виконання другого конкурсного твору – через 4-5 номерів. У разі порушення учасником порядку виступу – зниження балів. Рішення журі остаточне і перегляду не підлягає. На кожного конкурсанта і вікову категорію - окрема заявка! Заява повинна бути надрукована на комп'ютері. За рішенням журі виступ виконавця може бути перервано. У Гала-концерт відбираються найбільш яскраві номери учасників фестивалю-конкурсу. Заміна твори під час фестивалю-конкурсу заборонена! Виконання другого конкурсного твору - через 4-5 номерів. У разі порушення учасником порядку виступу - бали будуть знижені. Нагороджуються лауреати I,II ступеня дипломом і кубком, лауреат III ступеня, дипломант та учасник нагороджується тематичною медаллю та дипломом стосовно рішенню журі, ансамблі кубком та дипломом. Володар Гран-Прі – дипломом, кубком та подарунком. У разі відсутності конкурсантів у день нагородження – оргкомітет не несе відповідальність за збереження кубків та дипломів.

Дипломи і кубки вручаються під час нагородження. У разі відсутності конкурсантів у день нагородження оргкомітет не несе відповідальність за зберігання кубків та дипломів.

ЗАОЧНА УЧАСТЬ

До відома керівників конкурсантів, а також приватних осіб, що прибувають для участі у Міжнародних фестивалях - конкурсах мистецтв Культурного центру «Пектораль»: у виняткових випадках, якщо конкурсанти подали заявку і з поважної причини не мають можливості прибути на конкурс, вони можуть надати свої роботи, якісно записані та надані для перегляду і прослуховування членами журі в посиланні на ютубі за електронною адресою kc-pektoral@i.ua, kcpektoral4755@gmail.com та вирішення ними присвоєння тією або іншою мірою нагороди за виконавську майстерність.
Терміни подачі заявок:
Останній термін подачі заявки 10 квітня
- учасник знайомиться з Положенням фестивалю-конкурсу.
- у разі згоди з Положенням, надсилає на електронну пошту Оргкомітету заповнену заяву. За достовірність відомостей, зазначених у заявці, несе відповідальність заявник.
- учасник викладає відео ролик з конкурсною програмою і пересилає на адресу Оргкомітету посилання. Разом з посиланням надсилається квитанція про оплату фестивального внеску.

Програма перебування:

24-25 вітня 2021г 09.00 – 21.00 – Конкурсна програма

Фінансові умови:

Соліст - 400 грн. один диплом, один кубок;

Дует - 200 грн. з кожного виконавця, видається один диплом, один кубок;

Від 3x до 5 – 200 грн. з кожного виконавця, видається один диплом, один кубок;

Від 6 і вище - 200 грн. з кожного виконавця, видається один диплом, один кубок;

Організаційні витрати здійснюються за рахунок фонду фестивалю, що складається з благодійних внесків учасників (акредитація).

Оплата та подача заявок здійснюється не пізніше 10 квітня 2021року.

Участь у фестивалі-конкурсі підтверджується заявкою і документом, підтверджуючим 50% оплату за участь, решту коштів у бухгалтерію Культурного центру по прибуттю на конкурс. Для конкурсантів заочного виступу оплата 100%  

 ЄДРПОУ 20223765

р/р UA423052990000026007050278190

в АТ КБ «ПРИВАТБАНК», м. Дніпро

МФО 305299

Директор Заслужений діяч мистецтв України Коваленко Тетяна Юріївна

Тел. (067)968-84-34

(096)6354108 – Гл. бухгалтер Ольга Федорівна. kc-pektoral@i.ua – эл. пошта

Призначення платежу: участь у фестивалі учасника Прізвище, ім’я. місто

За бажанням готель -від 200 грн. за добу з кожної людини, без харчування оплата готівкою (по прибутті на фестиваль). Транспортні витрати та витрати, пов'язані з присутністю в м. Дніпро на фестивалі-конкурсі беруть на себе учасники фестивалю.

Увага! На фестивалі проводиться професійна фото/відео зйомка від медіа-партнера Репортаж, та організована виїзна фотостудія для усіх бажаючих. Є можливість заздалегідь замовити фотозйомку вашого виступу чи студійну фотосесію у професійних фотографів чи багатокамерну зйомку виступу, що Вас цікавить, з подальшим монтажем у готовий високоякісний фільм!

Можливі зміни вартості участі у фестивалі-конкурсі та проживання.