Золотой Пегас

Вы здесь

Подать заявку
Время проведения: 
07 - 08 листопада 2020р. Дніпро, Україна)

 

 

 

 

Україна

067-968-84-34 / 050-274-12-94

e-mail: kcpektoral@gmail.com www.art-pektoral.com.ua

________________________________________________________________________________

ПОЛОЖЕННЯ

VII Міжнародний фестиваль-конкурс театру та мистецтва слова

"Золотий Пегас"

 

07-08 листопада 2020 року в місті Дніпрі буде проводитись Міжнародний фестиваль-конкурс театру та мистецтва слова "Золотий Пегас".

Організатори:

Управління культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації,

Культурний центр «Пектораль»

Мета і завдання конкурсу фестивалю:

 • Збагачення культурних здобутків народу України.

 • Пошук талановитих дітей і творчої молоді.

 • Для участі Міжнародному фестивалі - конкурсі мистецтв «Золотий Пегас» запрошуються обдаровані діти та молодь, а також творчі особистості, що вже відбулися, як артисти в категорії «професіонали». Удосконалення рівня естетичного виховання дітей і молоді.

Номінації конкурсної програми:

1. Мистецтво слова

Конкурсна програма включає два різнохарактерних твори російською або рідною мовою, вибір твору визначається конкурсантом (на вибір: вірші, проза, байка, поезія, оповідь, літературно-музична композиція). 
Основні критерії: техніка і виразність, репертуару, виконавська майстерність, постановка (художня виконавська цілісність), костюми і реквізит, загальне художнє враження, музичне оформлення. Конкурсанти представляють два твори тривалістю не більше 6 хвилин, від 17 років і старше до 12 хвилин.

2. «Поет сучасник» (авторські читання)
Поети і автори представляють два твори українською або рідною мовою тривалістю не більше 8 хвилин. Вибір тематики творів – довільний, за бажанням автора. Дозволяється читання твору як напам'ять, так і з аркуша.

3. Театральне мистецтво

 • «композиція (музично – драматична, пластична, музично-літературна)» - до 8хв.;

 • «музичний спектакль (опера, балет, мюзикл, данс - вистава)» - до 15 хв;

 • «ляльковий спектакль» - до 12 хв;

 • «драматична вистава» - до 15 хв.;

 • «малі театральні форми (музично – драматична, пластична, музично – літературна композиція, міні – вистава, уривок з вистави)» - до 15 хв.;
  Увага!!! Сценічне обладнання, технічне оснащення і декорації до вистав колективи доставляють самі. Переважні до показу вистави з мобільними декораціями. Час для репетиції і монтажу надається.
  У конкурсі беруть участь аматорські, студентські театри, театри-студії, що працюють в драматичному, музичному (мюзикл), народному, фольклорному, етнографічному напрямках, театралізовані дії та обряди, ляльковий, літературний театр, театр естрадних мініатюр.

Можливе використання фонограми - мінус (майте дублікат запису).
Мінусова фонограма повинна бути якісною і надіслана на адресу оргкомітету для корегування фонотеки конкурсу, а так само мінусовки записані на флеш-картах, виключаючи на носії сторонні композиції. При порушенні цих рекомендацій організатори фестивалю за якість звучання відповідальності не несуть.

Вікові категорії:

«Мистецтво слова», «Театр»:

I – від 6 до 8 років ;

II – від 9 до 12 років;

III – від 13 до 16 років;

IV – від 17 до 19 років;

V – від 20 років і старше;

VI – змішана.

Умови проведення конкурсу:

Участь у фестивалі-конкурсі підтверджується на основі заявок ( на українській мові), копії документа про оплату електронною поштою до 25 жовтня 2020року. Заявка повинна бути надрукована на комп'ютері, або друкованими літерами! За рішенням журі виступ виконавця може бути перервано.

Рішення журі остаточне і перегляду не підлягає. Кожен Лауреат I, II, III ступеня фестивалю-конкурсу (соліст, дует або колектив) нагороджується кубком та дипломом. Дипломанти та учасники фестивалю – конкурсу (соліст, дует) нагороджується медаллю та дипломом. Колективи кубком та дипломом. Володар Гран-прі (соліст, дует або колектив) нагороджується кубком, дипломом та подарунком. Дипломи і кубки вручаються під час нагородження. У разі відсутності конкурсантів у день нагородження оргкомітет не несе відповідальність за зберігання кубків та дипломів.

 • Журі конкурсу:

- Конкурсну програму оцінює кваліфіковане журі (народні та заслужені артисти, діячі культури і мистецтв) за15ти бальною шкалою, за результатами голосування журі розподіляються місця.

- остаточний склад журі затверджується дирекцією за 10 днів до початку фестивалю-конкурсу.

- Рішення журі остаточне і перегляду не підлягає.

Програма перебування:

31 жовтня 09.00 - Конкурсна програма.

Підведення підсумків, аналіз конкурсних робіт. 

Урочисте нагородження учасників конкурсу.

Фінансові умови:

Соліст - 420 грн. один диплом, один кубок;

Дует - 220 грн. з кожного виконавця, видається один диплом, один кубок;

Від 3 і вище - 200 грн. з кожного виконавця, видається один диплом, один кубок;

 

Організаційні витрати здійснюються за рахунок фонду фестивалю, що складається з благодійних внесків учасників (акредитація).

Заочна участь

До відома керівників конкурсантів, а також приватних осіб, що прибувають для участі у Міжнародних фестивалях - конкурсах мистецтв Культурного центру «Пектораль»: у виняткових випадках, якщо конкурсанти подали заявку і з поважної причини не мають можливості прибути на конкурс, вони можуть надати свої роботи, якісно записані та надані для перегляду і прослуховування членами журі в ютубі .

У разі дистанційної участі

Соліст -360 грн. один диплом, один кубок;

Дует - 180 грн з кожного виконавця, видається один диплом, один кубок;

Від 3x і вище-160 грн. з кожного виконавця, видається один диплом, один кубок;

В період до 25 жовтня 2020 року. необхідно подати заяву, копії документа о 100% оплаті та надіслати відео файл виступу на E-mail: kcpektoral4755@gmail.com

Участь у фестивалі-конкурсі підтверджується заявкою і документом, підтверджуючим 50% оплату за очну участь, решту коштів у бухгалтерію Культурного центру по прибуттю на конкурс. Призначення платежу: участь у фестивалі учасника (Прізвище, імя.)

ЄДРПОУ 20223765

р/р UA423052990000026007050278190

в АТ КБ «ПРИВАТБАНК», м. Дніпро

МФО 305299 ППФ "Пектораль"

Директор Заслужений Діяч Мистецтв України

 Коваленко Тетяна Юріївна

Можливі зміни вартості участі у фестивалі-конкурсі та проживання.

За бажанням готель - 170 грн. за добу з кожної людини, без харчування.

Транспортні витрати та раі, пов'язані з присутністю в м. Дніпро на фестивалі-конкурсі беруть на себе учасники фестивалю.