Зорепад талантів

Вы здесь

Подать заявку
Время проведения: 
13 квітня 2019 (м. Дніпро , Україна)

 

 

Україна

49101, м. Дніпро,пр-кт Олександра Поля 107г, офіс 215

  / моб. 093-43-51-279/  067-968-84-34/   050-274-12-94

e - mail: kc-pektoral@i.ua,сайт www.art-pektoral.com.ua

_____________________________________________________________

Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс театру та мистецтва слова

" Зорепад талантів "

13  квітня 2019 року в місті Дніпро буде проводитись Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс театру та мистецтва слова "Зорепад талантів".

Організатори: 

Управління культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації,  

Культурний центр «Пектораль»

Партнери:ПП «Кінодар»;Компанія «Днепр – Трофи»;

 «ПРИВАТБАНК»; Фестрепорт «Репортаж»

 

Мета і завдання конкурсу:

Збагачення культурних здобутків народу України. Пошук талановитих дітей і творчої молоді. Підтримка початківців юних талантів і самобутніх непрофесійних колективів з найширшою градацією віків і жанрів. Удосконалення рівня естетичного виховання дітей і молоді.

 

Номінації конкурсної програми:

 

1. Мистецтво слова

            Конкурсна програма включає два різнохарактерних твори (на вибір: вірші, проза, байка, поезія, оповідь, літературно-музична композиція). Мінусовафонограма повинна бути якісною і записана на флеш-картах у форматі mp3, виключаючи на носіїстороннікомпозиції. Основні критерії: техніка і виразність, репертуару, виконавська майстерність, постановка (художня виконавська цілісність), костюми і реквізит, загальне художнє враження, музичне оформлення.

 

2. Театр

  • Драматичний і музичний театр (драматичний спектакль, театр одного актора, фрагменти з вистави, музичний спектакль, опера, оперета, мюзикл, балет, данс-вистава та ін);
  • Ляльковий спектакль;
  • Пластичний театр (пантоміма, пластичні композиції).

     Мюзикли; пластичні вистави та композиції (пантоміма, клоунада); лялькові театри, драматичний театр, музичний театр; безсловесна театральна вистава, в якій розкриття змісту дії та створення художнього образу відбувається за допомогою міміки, жестів, пластичних рухів. Вимоги: драматургія, інсценування і авторство, постановочне і образне рішення, майстерність актора (техніка, пластика, хореографія), сценічна культура, музичне рішення (єдине стильове рішення, авторство), сучасний підхід, видовищність.

 «Театр ляльок», «Мюзикл», «Драматургія». Вимоги: драматургія, інсценування і авторство, постановочне і образне рішення, декоративно-художнє оформлення, майстерність актора (сценічна мова, пластика, вокал), сценічна культура, музичне рішення (єдине стильове рішення, авторство), виготовлення ляльок, оригінальний підхід у виготовленні ляльок, виховно-педагогічна спрямованість. Кожен колектив може виступити з одним уявленням. Черговість демонстрації визначається оргкомітетом.

Максимальна тривалість: мюзикл, драматургія - до 30 хв., ляльковий театр - до 15 хв., пластичні композиції - до 10 хв. Тема і напрямок обирається кожним колективом самостійно.

            У конкурсі беруть участь аматорські, студентські театри, театри-студії, що працюють в драматичному, музичному (мюзикл), народному, фольклорному, етнографічному напрямках, театралізовані дії та обряди, ляльковий, літературний театр, театр естрадних мініатюр. Мінусова фонограма повинна бути якісною і записана   на флеш-картах, виключаючи на носії сторонні композиції. При порушенні цих рекомендацій організатори фестивалю за якість звучання відповідальності не несуть.

Вікові категорії:

       «Мистецтво слово»:                                                           «Театр»:

   I – від 6 до 10 років – до 5 хв.;                                        I – від 6 до 10 років

   II – від 11 до 14 років – до 10 хв.;                                   II – від 11 до 14 років

   III – від 15 до 18 років – до 12 хв.;                                  III – від 15 до 18 років

   IV – від 19 і старше – до 15 хв..                                      IV – від 19 і старше.

 

Умови проведення конкурсу:

            Участь у фестивалі-конкурсі підтверджується на основі заявок і копії документа про оплату  електронною поштою до 01квітня 2019 року. Заявка повинна бути надрукована на комп'ютері, або друкованими літерами! За рішенням журі виступ виконавця може бути зупинений. Рішення журі остаточне і перегляду не підлягає. Кожен Лауреат І та ІІ ступеня конкурсу або володар Гран-прі (соліст, колектив та інші) нагороджуються кубком і дипломом. Лауреат ІІІ ступеня, дипломанти та учасники нагороджуються медаллю. Дипломи і кубки вручаються під час нагородження. У разі відсутності конкурсантів у день нагородження оргкомітет не несе відповідальність за зберігання кубків та дипломів.

 

Заочна участь

            До  відома  керівників  конкурсантів,  а  також  приватних  осіб, що прибувають для участі  у  Міжнародних фестивалях - конкурсах мистецтв Культурного центру «Пектораль»: у виняткових випадках, якщо конкурсанти подали заявку  і  з поважної причини не мають можливості прибути на конкурс, вони можуть надати свої роботи,  для перегляду і прослуховування членами журі в ютубі. В період до 01квітня 2018 року необхідно подати заяву, копії документа про оплату.

 

Програма проведення

13 квітня 2019р.  -  Конкурсна програма

Підведення підсумків. Аналіз конкурсних робіт.  Урочисте нагородження.

 

 

Фінансові умови:

Вартість участі у фестивалі-конкурсі (за кожного учасника):

Соліст - 380 грн. один диплом, один кубок;

Дует - 230 грн. з людини - видається один диплом, один кубок;

Від 3х осіб і вище - 170 грн. - видається один диплом, один кубок;

 

Організаційні витрати здійснюються за рахунок фонду фестивалю, що складається з благодійних внесків учасників (акредитація).

 

Участь у фестивалі підтверджується заявою та 50% передплатою за кожного конкурсанта. Оплата за участь перераховується не пізніше 01квітня 2018 р.

ППФ "Пектораль" в  ПАТ КБ"ПРИВАТБАНК",

р/рах. 26007050278190 , МФО 305299 , ОКПО 20223765 , м. Дніпро.

Призначення платежу: участь у фестивалі П.І. учасника.

За бажанням готель - 160 грн. за добу з кожної людини, без харчування оплата готівкою (по прибутті на фестиваль). Транспортні витрати та витрати, пов'язані з присутністю в м. Дніпро на фестивалі-конкурсі беруть на себе учасники фестивалю.

Увага! На   фестивалі   проводиться  професійна   фото/відео   зйомка   від  медіа-партнера  Репортаж,   та організована виїзна фотостудія для усіх бажаючих.  Є можливість   заздалегідь  замовити   фотозйомку  вашого  виступу  чи студійну  фотосесію у професійних фотографів чи багатокамерну  зйомку  виступу,  що  Вас  цікавить, з подальшим монтажем  у  готовий  високоякісний  фільм!